Biuro w kamienicy przy ul. Nowogrodzkiej 44

Biuro na sprzedaż
3 200 000 PLN , Pow. 137,66 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
137,66 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Nowogrodzka
Rok budowy:
1908
Piętro:
2 na 6
Numer oferty:
1339639
Cena za m2:
23 246 PLN
NOWOGRODZKA 44


Absolutnie wyjątkowy, ekskluzywny apartament w historycznej kamienicy, w samym sercu miasta, który wygrał w konkursie Paris Design Awards 2019 w kategorii "Interior Design Renovation" oraz w konkursie European Property Awards 2019/2020 w kategorii "Interior design apartament Poland"

http://moodworks.pl/apartament-kolekcjonera/


| PONADCZASOWY DESIGN | DOSKONAŁA INWESTYCJA | CENTRUM MIASTA


APARTAMENT Z PRZEZNACZENIEM NA CELE BIUROWE


Wysokie i przestronne mieszkanie Kwintesencja elegancji, luksusu. Mieszkanie posiada drewniane okna, piękne parkiety, oryginalne sztukaterie i piece kaflowe. Przestrzeń mieszkalna stworzona z najwyższą dbałością o jakość i detal, z niezwykłym wyczuciem, smakiem.


Apartament został zaprojektowany przez cenionego architekta i wykończony przy użyciu niezwykle luksusowych materiałów. Parkiet pałacowy (dąb, jesion, mahoń), włoskie oświetlenie, meble wiodących, włoskich projektantów, kamienne blaty i łazienki wykończone granitem, to tylko niektóre z wielu atutów apartamentów. Wysokie na ponad 3,8 m wnętrze daje niesamowite poczucie przestrzeni i komfortu.

Na powierzchni 140 m kw. znajdziemy przestronny salon, kuchnię z jadalnią, pokój kominkowy, 3 sypialni, 3 łazienki oraz garderobę.


BUDYNEK


Kamienica Frenkentala. Znana warszawiakom kamienica, została oddana do użytku pod koniec 1904 roku i jest wpisana do rejestru zabytków. Swoją sławę zawdzięcza połączeniu piwnic z siecią kanałów i tuneli, które w czasie powstania Warszawskiego były wykorzystywane przez Powstańców i AK.


LOKALIZACJA


Ulica Nowogrodzka to jedna z najbardziej znanych i cenionych lokalizacji w stolicy. Jednolity charakter zabudowy, bliskość kawiarni, restauracji oraz świetny punkt komunikacyjny. Okolica zapewnia łatwy dostęp do większości usług i pozwala cieszyć się tętniącym życiem miasta. Bezpośrednie sąsiedztwo Traktu Królewskiego, placu Trzech Krzyży czy parków Na Skarpie czynią lokalizację niezwykle prestiżową.


OKOLICA


Nowogrodzka44 położona jest w centrum Warszawy, nieopodal Dworca Centralnego, Pałacu Kultury i Nauki oraz stacji metra Centrum.

Po obu stronach ulicy znajdują się parkingi miejskie oraz prywatne przestrzenie parkingowe.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Nieprawidłowy adres E-mail