Warszawa, Kaliny Jędrusik

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
6 500 PLN, Pow. 64,58 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
64,58 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Warszawa Żoliborz , Kaliny Jędrusik
Rok budowy:
2017
Piętro:
0 na 6
Numer oferty:
915956
Cena za m2:
100.65 PLN
Do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy w ciągu pieszych przy ul. Powązkowskiej. 

Doskonała lokalizacja, budynek apartamentowy z 2017 na prestiżowym osiedlu Żoliborz Artystyczny, wzdłuż chodnika dla pieszych na parterach 5-ciu budynków w ciągu jest szereg lokali usługowych. W najbliższej okolicy jest ok 3-4 tysiące mieszkań, z czego większość wybudowana i oddana w ostatnich 5 latach. Dużo młodych ludzi, rodzin z dziećmi. Spośród ok 50 lokali użytkowych wszystkie są już wynajęte, głównie na salony kosmetyczne, przychodnie, restauracje, sklepy z art. spożywczymi czy cukiernie. 

Lokal składa się z dużej sali sprzedażowej, wydzielonego zaplecza do własnej aranżacji, oraz łazienka z wc (sanitariaty do własnego montażu). Wymagana indywidualna adaptacja pod swoją działalność. Na podłodze powłoka podłogowa żywiczna.
Nie ma możliwości prowadzenia gastronomii. 

Miejsce idealne pod wszelkiego rodzaju usługi, aptekę (brakuje na osiedlu), showroom, sklep internetowy z odbiorem osobistym, kancelarię notarialną lub adwokacką, usługi finansowe, bankowe, księgowe, itp.

Na osiedlu jest parking podziemny dla gości oraz kilka miejsc postojowych przy ulicy.

Czynsz 6500 zł (zw.) + czynsz do wspólnoty ok 620 zł z zaliczkami na wodę i c.o. Media miejskie.
Dodatkowo najemca opłaca prąd według zużycia. 
Wymagana kaucja zwrotna.

Zapraszam do obejrzenia. 
Prezentowane zdjęcia nieruchomości zostały wykonane osobiście przez naszych Agentów lub zlecone profesjonalnemu fotografowi przez MAGNUM Nieruchomości. Wykorzystywanie i kopiowanie jest zabronione bez pisemnej zgody. Dokładamy wszelkich starań, żeby oferty były przygotowane rzetelnie, kompletnie i na podstawie oględzin nieruchomości.
---
MAGNUM Nieruchomości to profesjonalne biuro, które dba o bezpieczeństwo transakcji, zapewnia wysoką jakość obsługi naszych klientów i pobiera wynagrodzenie w formie prowizji za usługi pośrednictwa, chyba, że treść ogłoszenia stanowi inaczej.
---
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Nieprawidłowy adres E-mail