46 m2 w kamienicy tuż przy Pl. Bankowym

Mieszkanie na sprzedaż
825 000 PLN , Pow. 45,89 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
45,89 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Aleja Solidarności
Rok budowy:
1833
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
382571
Cena za m2:
17 978 PLN
Na sprzedaż mieszkanie zaaranżowane na biuro na pierwszym piętrze w wyjątkowej, przedwojennej kamienicy z XIX wieku. Al. Solidarności, między ul. Bielańską a pl. Bankowym.

Mieszkanie ma pow. 45,89 m2 i wysokość 3,4 m!

Kupujący nie płaci prowizji!

Duże, nowoczesne okna doskonale chronią przed hałasem z zewnątrz. Nietypowy rozkład pomieszczeń wynika z konieczności dostosowania ich do potrzeb prowadzonego wcześniej biura, ale w razie potrzeby technicznie jak najbardziej możliwe jest przywrócenie stanu pierwotnego - w mniejszym pokoju można zrobić kuchnię, a w kuchni rozbudować łazienkę.

Nieruchomość zlokalizowana jest tuż przy placu Bankowym, a więc metrem, tramwajem lub autobusem błyskawicznie dostaniemy się w absolutnie każdy zakątek Warszawy.

Jak podają źródła historyczne, autorem projektu kamienicy wykonanego dla Karola Lilpopa, znanego warszawskiego złotnika, jest Józef Lessel. Kamienica wybudowana w 1833 roku, odbudowana po wojnie, a kilka lat temu została odnowiona fasada. W podwórzu podziwiać można zabytkową fontannę z delfinem.

Odrębna własność z KW, możliwość zakupu z kredytem.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Czynsz ok. 720 zł z zaliczkami na media.

Cena 825 000 zł.
Kupujący nie płaci prowizji!

Zadzwoń i umów się na prezentację w dogodnym dla siebie terminie.


MAGNUM Nieruchomości to profesjonalne biuro, które dba o bezpieczeństwo transakcji, zapewnia wysoką jakość obsługi naszych klientów.
---
Prezentowane zdjęcia nieruchomości zostały wykonane osobiście przez naszych Agentów lub zlecone profesjonalnemu fotografowi przez MAGNUM Nieruchomości. Wykorzystywanie i kopiowanie jest zabronione bez pisemnej zgody. Dokładamy wszelkich starań, żeby oferty były przygotowane rzetelnie, kompletnie i na podstawie oględzin nieruchomości.
---
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Nieprawidłowy adres E-mail