O nas

Kilka słów o nas

Na rynku nieruchomości jesteśmy od 7 maja 2014 roku już ze sporą grupą zadowolonych i stałych klientów. Nieustannie i bez przerwy staramy się zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo jak i komfort często w trudnych i stresujących dla nich sytuacjach związanych ze sprzedażą, zakupem czy najmem nieruchomości.

Towarzyszą im wtedy wielkie emocje nie zawsze pozytywne, często widzimy jak trzęsie się ręka przy podpisywaniu aktu, albo pojawiają się łzy spowodowane wspomnieniami podczas przekazania kluczy sprzedanego właśnie mieszkania.

Nasza praca nie polega tylko na załatwianiu wszelkich spraw formalnych, dokumentach, zdjęciach czy z uśmiechem prezentowaniem mieszkań. Za tym wszystkim kryją się przeżycia ludzi, a naszym zadaniem jest być obok, czuwać nad prawidłowym przebiegiem transakcji, albo pomóc wybrać najlepszego naszym zdaniem najemcę, tak by zdjąć z barków naszych Klientów część odpowiedzialności. 

Zajmujemy się nieruchomościami kompleksowo od A do Z. Jesteśmy skrupulatni, czasami do bólu, ale na przestrzeni lat widzimy, że za to właśnie nas doceniacie i  wracacie.

Więcej o naszych usługach przeczytacie w zakładce W JAKIM ZAKRESIE MOŻEMY CI POMÓC?


Nieruchomości to nasza pasja a dzięki Wam możemy robić to co lubimy.


Jeśli chcesz, żebyśmy pomogli i Tobie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

                                                                                                                            Zapraszam

                                                                                                                            Justyna Gać

                                                                                                    z całym Zespołem MAGNUM Nieruchomości


Facebook Instagram