OTWARTA REKRUTACJA NA AGENTA/AGENTKĘ NIERUCHOMOŚCI z językiem ukraińskim

Jesteś zmęczony/a pracą na umowach otwartych, cenisz sobie wysoką jakość obsługi, masz doświadczenie jako agent nieruchomości i chcesz się rozwijać i zarabiać więcej albo interesujesz się rynkiem nieruchomości i chciałbyś sam zarządzać swoim czasem? - dołącz do naszego zespołu!

MAGNUM Nieruchomości działa aktywnie na rynku od 2014 roku na terenie Warszawy i okolic.

Szukamy zaangażowanego agenta z doświadczeniem i zapałem do pracy, który nie boi się nowych wyzwań.

Jesteśmy butikowym biurem nieruchomości, pracujemy z pasją i indywidualnie podchodzimy do każdej nieruchomości, szukamy wciąż nowych pomysłów i powiększamy zespół.

Celem są zadowoleni klienci, którzy wracają i polecają nas dalej.

Pracujemy głównie na umowach pośrednictwa z klauzulą wyłączności, dzięki czemu zapewniamy wysoką jakość obsługi i gwarancję transakcji dla agenta.

Na to stanowisko poszukujemy osoby, która lubi dynamiczne tempo pracy przy ofertach na wynajem, zna się na sprzedaży nieruchomości oraz, ze względu na naszego klienta instytucjonalnego, potrafi pracować z dokumentami w ramach ścisłych procedur.

Zakres obowiązków:
- pośredniczenie w transakcjach sprzedaży i wynajmu nieruchomości,
- pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży i wynajmu na zasadach wyłączności,
- pozyskiwanie klientów,
- profesjonalne przygotowywanie ofert według indywidualnej strategii,
- prezentacje nieruchomości klientom,
- utrzymywanie dobrych relacji z klientem,
- koordynowanie procesu sprzedaży i wynajmu we współpracy z notariuszem,
- prowadzenie marketingu i promocji ofert zgodnie ze indywidualną strategią.

Wymagania:
- umiejętność pracy w zespole,
- nastawienie na sukces i kreatywność,
- sprawna obsługa komputera, urządzeń biurowych i pakietu Office,
- dobra znajomość języka angielskiego i biegła znajomość języka ukraińskiego
- bardzo dobra umiejętność zarządzania czasem i organizacja pracy,
- silna samodyscyplina,
- status studenta lub gotowość do założenia działalności gospodarczej,
- zaangażowanie i zapał do pracy,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
- samodzielność w rozwiązywaniu problemów i elastyczność w działaniu,
- wysoka kultura osobista,

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
- elastyczność w doborze godzin pracy,
- współpraca oparta o umowę zlecenie lub B2B,
- biuro w centrum Warszawy,
- możliwość pracy hybrydowej,
- innowacyjne podejście do sprzedaży z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i narzędzi,
- do dyspozycji laptop, telefon, dalmierz, aparat,
- wsparcie technologiczne, CRM, systemy informatyczne,
- współpracę z fotografami, home-stargerami, deweloperami,
- szkolenia wdrażające do pracy i wsparcie na każdym etapie pracy,
- jeśli nie sprzedawałeś jeszcze nieruchomości, ale masz doświadczenie w pracy z klientem i zmysł handlowca - nauczymy Cię wszystkiego.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta współpracy - wyślij swoje CV